RTR WR8 FLUX s Ford Fiesta Abu Dhabi WRC karoserii (nahrazeno HPI109314)

Toto zboží je momentálně VYPRODANÉ a nelze ho objednat!

RTR WR8 FLUX s Ford Fiesta Abu Dhabi WRC karoserii (nahrazeno HPI109314)Doprava a poštovné zdarma!
RTR WR8 FLUX s Ford Fiesta Abu Dhabi WRC karoserii (nahrazeno HPI109314) RTR WR8 FLUX s Ford Fiesta Abu Dhabi WRC karoserii (nahrazeno HPI109314) RTR WR8 FLUX s Ford Fiesta Abu Dhabi WRC karoserii (nahrazeno HPI109314) RTR WR8 FLUX s Ford Fiesta Abu Dhabi WRC karoserii (nahrazeno HPI109314) RTR WR8 FLUX s Ford Fiesta Abu Dhabi WRC karoserii (nahrazeno HPI109314) RTR WR8 FLUX s Ford Fiesta Abu Dhabi WRC karoserii (nahrazeno HPI109314) RTR WR8 FLUX s Ford Fiesta Abu Dhabi WRC karoserii (nahrazeno HPI109314)

Cena: 11950 Kč

DOPRAVA ZDARMA
Běžná maloobchodní cena: 12990 Kč

Zboží je momentálně vyprodané,
není možné ho objednat.

RC modely HPI Racing

Popis zboží RTR WR8 FLUX s Ford Fiesta Abu Dhabi WRC karoserii (nahrazeno HPI109314)

Model Rallyového speciálu Ford Fiesta WRC v měřítku 1:8 s náhonem 4WD je poháněn výkonným střídavým elektromotorem a dodáván v setu včetně RC soupravy pracující v pásmu 2,4Ghz.

Pro milovníky rallyového sportu přichází výrobce HPI s replikou vozu Ford Fiesta WRC. Konstrukce modelu je podřízena pro dosažení co nejlepších jízdních vlastností nejen na asfaltu, ale i „šotolině“. Model je poháněn výkonným střídavým elektromotorem, který podvozku dodává tu pravou dynamiku a rychlost. Karosérie včetně všech polepů i kola zn. OZ jsou přesnou replikou soutěžního vozu startujícího v roce 2011 v seriálu MS.

Model stejně, jako předloha má poháněny všechna čtyři kola (4WD). Základem podvozku je šasi z tvrdého stříbrně eloxovaného 3mm silného duralu, které zajišťuje dostatečnou pevnost v ohybu a krutu. Šasi je po stranách doplněno o plastové prahy, které minimalizují prostor pro vniknutí nečistot. Výkon je na kola přenášen přes stálý převod, planetové diferenciály a ocelové poloosy. Podvozek je kompletně osazen kuličkovými ložisky. Kola jsou nezávisle zavěšena na spodních lichoběžníkových ramenech, které jsou stejně, jako závěsy vyrobeny z plastu plněného skelnými vlákny. O odpružení a tlumení se stará čtveřice olejových tlumičů s vinutými pružinami. K výborným jízdním vlastnostem přispívají skrutné stabilizátory na přední i zadní nápravě. Zadní náprava a hlavně tlumiče jsou před odletujícím pískem a kamením chráněny plastovými zástěrkami.

RC box stejně, jako servo řízení jsou vlhkuodolné a elektronika je tak chráněna před rozstřikující vodou. Držák baterií je uzpůsoben pro použití dvou i tříčlánkové sadě LiPol, a je řešen pro co nejjednodušší manipulaci při výměně pohonných článků.

K pohonu modelu byl vybrán výkonný střídavý elektromotor FLUX VECTOR 4000, který poskytuje modelu dostatek výkonu pro rasantní jízdu. Motor je konstruován pro co nejlepší účinnost při zachování spolehlivosti a životnosti. O řízení otáček se stará obousměrný regulátor otáček FLUX VAPOR PRO, který nabízí možnost programování pomocí PC přes USB interface (nutno dokoupit, jako doplňkové příslušenství). Regulátor je navíc vybaven ventilátorem, který zajišťuje jeho dostatečné chlazení. Ovládání zajišťuje volantová tříkrálová RC souprava TF-40 pracující v pásmu 2,4Ghz.

Autentičnost modelu podtrhuje maketově zpracovaná karosérie a kola OZ včetně pneumatik Michaelin s rallyovým vzorkem.

Model je dodáván jako set včetně motoru, regulátoru a RC soupravy pracující v pásmu 2,4Ghz.

 • Kompletně sestavený model
 • Tříkrálová RC souprava TF-40 2,4Ghz
 • Výkonný střídavý motor FLUX VECTOR 4000
 • Obousměrný regulátor otáček s ventilátorem FLUX VAPOR PRO
 • Planetové diferenciály
 • Duralové šasi
 • Olejové tlumiče
 • Skrutné stabilizátory
 • Ocelové hnací poloosy
 • Maketová kola OZ
 • Maketově vyvedená karosérie
Délka [mm]485
Šířka [mm]227
Výška [mm]172
Světlá výška [mm]0
Rozvor [mm]300
Hmotnost [g]0

Náhradní díly pro RTR WR8 FLUX s Ford Fiesta Abu Dhabi WRC karoserii (nahrazeno HPI109314)


Tuningové díly pro RTR WR8 FLUX s Ford Fiesta Abu Dhabi WRC karoserii (nahrazeno HPI109314)