RC vrtulník Blade SR Elektro RTF

Toto zboží je momentálně VYPRODANÉ a nelze ho objednat!

RC vrtulník Blade SR Elektro RTFDoprava a poštovné zdarma!
RC vrtulník Blade SR Elektro RTF RC vrtulník Blade SR Elektro RTF RC vrtulník Blade SR Elektro RTF RC vrtulník Blade SR Elektro RTF RC vrtulník Blade SR Elektro RTF RC vrtulník Blade SR Elektro RTF RC vrtulník Blade SR Elektro RTF RC vrtulník Blade SR Elektro RTF RC vrtulník Blade SR Elektro RTF RC vrtulník Blade SR Elektro RTF RC vrtulník Blade SR Elektro RTF RC vrtulník Blade SR Elektro RTF RC vrtulník Blade SR Elektro RTF RC vrtulník Blade SR Elektro RTF RC vrtulník Blade SR Elektro RTF RC vrtulník Blade SR Elektro RTF RC vrtulník Blade SR Elektro RTF RC vrtulník Blade SR Elektro RTF RC vrtulník Blade SR Elektro RTF RC vrtulník Blade SR Elektro RTF RC vrtulník Blade SR Elektro RTF RC vrtulník Blade SR Elektro RTF RC vrtulník Blade SR Elektro RTF

Cena: 5700 Kč

DOPRAVA ZDARMA
Běžná maloobchodní cena: 6199 Kč

Vyberte si provedení

Nastavení kniplůZboží je momentálně vyprodané,
není možné ho objednat.

RC modely Blade

  • Kód: EFLH1500EU1 / EFLH1500EU2

  • Záruka produktu: 2 roky
  • Značka: RC modely Blade
Popis zboží RC vrtulník Blade SR Elektro RTF

RC vrtulník E-flite Blade SR RTF je ideální volba pro každého, kdo již zvládnul dvourotorové vrtulníky a chtěl by něco výkonnějšího. Vrtulník Blade SR je osazen výkonným střídavým motorem, 3 servy pro řízení cykliky a přesným Head Lock gyrem. K citlovému a bezpečnému ovládání vrtulníku slouží vysílač 2,4GHz systému Spektrum DSM2.

Model E-flite Blade SR je dodáván plně sestavený a továrně otestovaný, ihned po vybalení je připraven k letu a je naprogramován tak, aby poskytoval měkkou odezvu na pohyb řídících pák. To v kombinaci s tuhým dvoudílným tuhým rámem a nižšími otáčkami rotorové hlavy činí Blade SR hodnějším a snadněji zvládnutelným, než je většina konvenčních jedno-rotorových vrtulníků. Stejně jako se stal malý Blade mSR malou revolucí z hlediska snadné ovladatelnosti jednorotorových mikrovrtulníků, tak v tomto trendu pokračuje i střední vrtulník Blade SR. Ten je navíc dost velký na to, abyste jej mohli vzít ven. Budete překvapeni jak "hodný" dokáže jednorotorový vrtulník být, přesto ale v rukou zkušeného pilota zvládne RC vrtulník Blade SR i náročnou 3D akrobacii.

Součástí balení RC vrtulníku E-flite Blade SR je vše co budete potřebovat - kompletně sestavený vrtulník Blade SR, RC souprava HP6DSM 2,4GHz, tříčlánkový LiPol akumulátor 1000mAh, AA baterie do vysílače, LiPol nabíječ s balancérem a síťovým zdrojem. K modelu samozřejmě obdržíte i podrobný návod v češtině.

Díky velkému výkonu střídavého motoru 3900Kv který pohání hlavní rotor o průměru 552mm a výborné ovladatelnosti vrtulníku Blade SR nevadí ani když venku trochu fouká vítr. O řízení rotoru se starají 3 digitální serva DS75H, 120 stupňová mechanika CCPM a přesné Head Lock gyro G110. Dodávaný šestikanálový vysílač HP6DSM 2,4GHz je již přímo z výroby nastaven pro ovládání vrtulníku Blade SR, díky možnosti nastavení dvojích výchylek nebo volby módu Normal / Stunt je vhodný jak pro začátky létání tak i pro pokročilou akrobacii. Pokud by ale přesto vysílač přestal dostačovat, lze díky použití standardního přijímače Spektrum AR6100e k ovládání využít jakýkoliv vysílač Spektrum DSM2 jako je třeba DX7.

Skladem model s vysílačem v módu 1, verze s módem 2 k dodání do 5 dnů.

Parametry zboží RC vrtulník Blade SR Elektro RTF

Průměr hlavního rotoru552mm
Průměr zadního rotoru82mm
Letová hmotnost340g
Délka485mm
Hlavní motorStřídavý 3900 ot./min/V
Ocasní motorN30 stejnosměrný
PřijímačSpektrum AR6100e
Serva3x DS75H (ovládání cykliky 120 stupňů)
Řídící jednotka2 v 1
GyroG110 Head Lock Gyro
VysílačHP6DSM 2,4GHz - kompatibilní s vysílači Spektrum DSM2 - součástí balení
BaterieLiPol 11,1V 1000mAh - součástí balení
NabíječLiPol s balancérem 11,1V 0,8A se síťovým zdrojem - součástí balení

Video ke zboží RC vrtulník Blade SR Elektro RTF

Náhradní díly pro RC vrtulník Blade SR Elektro RTF