RC vrtulník Blade mSR Micro Elektro RTF

Toto zboží je momentálně VYPRODANÉ a nelze ho objednat!

RC vrtulník Blade mSR Micro Elektro RTFDoporučujeme - náš tip!
RC vrtulník Blade mSR Micro Elektro RTF RC vrtulník Blade mSR Micro Elektro RTF RC vrtulník Blade mSR Micro Elektro RTF RC vrtulník Blade mSR Micro Elektro RTF RC vrtulník Blade mSR Micro Elektro RTF RC vrtulník Blade mSR Micro Elektro RTF RC vrtulník Blade mSR Micro Elektro RTF RC vrtulník Blade mSR Micro Elektro RTF RC vrtulník Blade mSR Micro Elektro RTF RC vrtulník Blade mSR Micro Elektro RTF RC vrtulník Blade mSR Micro Elektro RTF RC vrtulník Blade mSR Micro Elektro RTF RC vrtulník Blade mSR Micro Elektro RTF RC vrtulník Blade mSR Micro Elektro RTF RC vrtulník Blade mSR Micro Elektro RTF RC vrtulník Blade mSR Micro Elektro RTF RC vrtulník Blade mSR Micro Elektro RTF RC vrtulník Blade mSR Micro Elektro RTF RC vrtulník Blade mSR Micro Elektro RTF RC vrtulník Blade mSR Micro Elektro RTF

Cena: 2001 Kč

Běžná maloobchodní cena: 2199 Kč

Vyberte si provedení

Nastavení kniplůZboží je momentálně vyprodané,
není možné ho objednat.

RC modely Blade

  • Kód: BLH3000M1 / BLH3000

  • Záruka produktu: 2 roky
  • Značka: RC modely Blade
Popis zboží RC vrtulník Blade mSR Micro Elektro RTF

RC vrtulník E-flite Blade mSR RTF je miniaturní, ale přitom výborně ovladatelný jednorotorový mikrovrtulník. Blade mSR RTF je dodávaný s kompletní výbavou včetně vysílače DSM2 2,4GHz, akumulátoru do vrtulníku a nabíječky.

RC model Blade mSR je ideální volba pro každého, který už má zkušenosti například s vrtulníky Bladem mCX nebo CX a chtěl by živější model. Vrtulník Blade mSR je dosud nejmenší jednorotorový vrtulník se skvělou ovladatelností a stabilitou. Blade mSR je vybaven špičkovou miniaturní technikou, kde je na společné desce plošných spojů integrovaný přijímač Spektrum DSM2/DSMX, regulátor otáček, gyro, mixer a ovládací serva. Rotorová hlava systému Bell-Hiller v mikro zpracování spolu s novou mechanikou dává vrtulníku Blade mSR skvělé stabilní letové vlastnosti.

Vrtulník Blade mSR RTF je dodáván včetně vysílače a je již z továrny otestovaný a zalétaný. V případě že byste chtěli k ovládání vrtulníku Blade mSR použít nějaký vysílač vyšší třídy tak lze použít jakýkoliv vysílač Spektrum DSM2/DSMX jako je například Spektrum DX5e, DX6i nebo DX7.

Vrtulník Blade mSR RTF se vejde doslova do kapsy, můžete mít při sobě aniž by zabíral příliš místa, takže můžete létat skutečně kdekoli a kdykoli. Díky většímu výkonu vrtulníku a rychlým reakcím na povely se s vrtulníkem Blade mSR dá létat nejenom v interiéru, ale i venku. Balení vrtulníku obsahuje pohonnou baterii do vrtulníku s nabíječkou EFLC1000, která může být napájena jak ze sítě (síťový zdroj není součástí balení) tak i z vlastních baterií.

Balení vrtulníku E-flite Blade mSR Ready to Fly obsahuje hotový kompletně sestavený model vrtulníku s nainstalovanými motory a řídicí elektronikou 5-v-1 (příjímač, regulátor, gyro, mixer a integrovaná serva), RC vysílač DSM2 pracující v pásmu 2,4GHz, Li-Pol akumulátor, nabíječ pro LiPol, AA baterie pro nabíječ a vysílač a samozřejmě návod.

Parametry zboží RC vrtulník Blade mSR Micro Elektro RTF

TypUltra mikro jednrotorový vrtulník
Průměr hlavního rotoru180mm
Délka190mm
Výška90 mm
Hmotnost28 g
MotorMikro Coreless
BaterieLiPol 3,7V 120 mAh
Počet baterií v balení1
ProvedeníRTF
Doporučené prostředíVnitřní/venkovní
Kompletně dokončenýAno
NabíječkaEFLC1000 součástí balení, napájení ze sítě nebo z baterií
Vysílačsoučástí balení - DSM2 2,4GHz

Náhradní díly pro RC vrtulník Blade mSR Micro Elektro RTF