RC ponorka U-Boot Typ VII kit M1:60 - stavebnice

RC ponorka U-Boot Typ VII kit M1:60 - stavebniceNovinka!Doprava a poštovné zdarma!
RC ponorka U-Boot Typ VII kit M1:60 - stavebnice RC ponorka U-Boot Typ VII kit M1:60 - stavebnice RC ponorka U-Boot Typ VII kit M1:60 - stavebnice RC ponorka U-Boot Typ VII kit M1:60 - stavebnice RC ponorka U-Boot Typ VII kit M1:60 - stavebnice RC ponorka U-Boot Typ VII kit M1:60 - stavebnice

Cena: 4822 Kč

DOPRAVA ZDARMA
Běžná maloobchodní cena: 5299 Kč

SKLADEM

RC modely Krick Modelltechnik

Popis zboží RC ponorka U-Boot Typ VII kit M1:60 - stavebnice

Stavebnice RC modelu ponorky na dálkové ovládání Krick U-Boot Typ VII. Model o délce 1120mm lze postavit jako statickou maketu nebo funkční loď s dynamickým ponorem (nutno dokoupit sadu pro ponor). Konstrukce je z výlisků ABS, kování a zbraně jsou obsaženy v základní sadě.

Typ ponorek U-Boot VII byla třída středně velkých ponorek německé Kriegsmarine z období druhé světové války, bylo jich vyrobeno více než 700 kusů. RC model od firmy Krick je v měřítku 1:60, ve stavebnici je sada plastových výlisků všech částí ponorky, tvarovaná paluba, díly věže atd. Součástí balení jsou kovové díly, 2 lodní šrouby s hřídelemi a vodícími trubičkami, výlisky zbraní, kormidla a spojovací materiál.

Při stavbě je nutno rozhodnout, zda půjde o statický nebo funkční model - již při stavbě je totiž nutno provést zástavbu funkčních skupin, pohonu, RC zařízení a balastních nádrží s čerpadlem (KR-20311). Tyto komponenty nejsou součástí balení a je nutno je dokoupit.

Volitelná "U-Boot Typ VII - sada ponor + pohon" obj. č. KR-20311 obsahuje dva motory Speed 400 pro pohon, vodní čerpadlo, hadičku, 3ks kryt s těsněním, sadu pák řízení s příslušenstvím, sadu kardanů a spojovací materiál.

Stavebnice RC ponorky obsahuje: Sada plastových výlisků z ABS, deska s přepážkami, kovové díly, 2 lodní šrouby s hřídelemi a vodícími trubičkami, výlisky zbraní, kormidla a spojovací materiál. Stavební výkres, obrazový manuál.

Pro dokončení je potřeba mít vhodné lepidlo na ABS (DM-AD45, DM-AD23 apod.), modelářský nůž, barvy (na lexan) a potřebné nářadí. K dokončení je potřeba doplnit motory, regulátor, baterie, nabíječ, RC soupravu, lepidla, barvy a potřebné nářadí.

Parametry zboží RC ponorka U-Boot Typ VII kit M1:60 - stavebnice

TypMaketa ponorky
TrupPonorka
Délka1120 mm
Šířka125 mm
Výška170 mm
Druh pohonuElektro
Doporučený pohon2x Speed 400

Video ke zboží RC ponorka U-Boot Typ VII kit M1:60 - stavebnice

Položky související se zbožím RC ponorka U-Boot Typ VII kit M1:60 - stavebnice

Zákaznící, kteří si koupili RC ponorka U-Boot Typ VII kit M1:60 - stavebnice si zároveň také objednali: