RC plachetnice University Club RTR 27MHz

Toto zboží je momentálně VYPRODANÉ a nelze ho objednat!

RC plachetnice University Club RTR 27MHz
RC plachetnice University Club RTR 27MHz RC plachetnice University Club RTR 27MHz RC plachetnice University Club RTR 27MHz RC plachetnice University Club RTR 27MHz RC plachetnice University Club RTR 27MHz RC plachetnice University Club RTR 27MHz RC plachetnice University Club RTR 27MHz RC plachetnice University Club RTR 27MHz RC plachetnice University Club RTR 27MHz RC plachetnice University Club RTR 27MHz

Cena: 2340 Kč

Běžná maloobchodní cena: 2490 Kč

Zboží je momentálně vyprodané,
není možné ho objednat.

RC modely Hobby engine

Popis zboží RC plachetnice University Club RTR 27MHz

RTR set plachetnice (délka 515mm) s dvoukanálovou RC soupravou 27MHz pro začátečníky. Plastový trup, 95% připraveno k plavbě, ovládané plachty a kormidlo.

University Club je již skoro dospělý model plachetnice, se kterým si výborně zajezdíte na každé jen trochu větší vodní ploše. Díky přijatelným rozměrům je to jednoduše přepravitelný věrný společník na víkendové výpravy nebo dovolenou u vody. Stačí jenom osm tužkových alkalických baterií nebo akumulátorů do vysílače a čtyři pro přijímač - a můžete vyrazit. University Club je totiž dodáván jako RC set - ze 100% sestavená plachetnice nevyžadující žádnou další montáž s nainstalovanou elektronikou a dvoukanálovým proporcionálním vysílačem 27 MHz.

Trup lodi je plastový, snadný přístup k prostoru pro přijímačové akumulátory zaručuje odnímatelný poklop s pěnovým těsněním. Jako zámek poklopu a zároveň jako vypínač slouží otočný sloupek kormidla. Pokud byste se z nějakého dúvodu potřebovali dostat k přijímači a servům ovládajícím kormidlo a plachty, je možné po vyšroubování 5 šroubů sejmout celou palubu.

Stožár je z uhlíkové trubky, ráhna jsou plastová, plachty jsou vyrobeny z pevné syntetické tkaniny (Dacronu) odolné proti roztržení, cípy plachet jsou zesíleny nalepenou druhou vrstvou tkaniny. Nepohyblivé lanoví tvoří nylonové šňůry s obvyklými napínáky umožňující nastavovat polohu stěžně v širokém rozmezí.

Palubní elektroniku napájejí čtyři tužkové akumulátory nebo alkalické baterie. Pokud použijete kvalitní NiMH akumulátory s nízkým samovybíjením, jako jsou naše RAY Long 2000 mAh nebo Sanyo Eneloop 2000 mAh, máte k dispozici zdroj pro několik hodin plavby.

Vysílač je vybaven trimy a přepínači smyslu výchylek, takže umožňuje jednoduché nastavení a pohodlné řízení modelu. Krystaly ve vysílači i přijímači jsou výměnné, takže můžete v případě potřeby provozní frekvenci lodi měnit. Přijímačový krystal je přístupný pro rychlou výměnu díky gumové zátce umístěné před stěžněm.

Výuku plachtění vám usnadní návod s obrázkovým průvodcem vysvětlujícím manévrování lodi při plavbě po větru i proti němu. Slova jako vratiplachta, kosatka, halsa, křížování...už pro vás nebudou žádným tajemstvím!

Spolu s lodí je dodáván plastový stojánek, který poslouží při přípravě lodi k plavbě a v dobách mimo jachtařskou sezónu vám umožní proměnit University Club v elegantní bytový doplněk.

RC set obsahuje: hotový model plachetnice s osazenou palubní elektronikou, dvoukanálový vysílač 27 MHz, stojánek a návod k obsluze.

Délka:515 mm
Šířka:120 mm
Výška stěžně685 mm
Celková výška:857 mm
Celková plocha plachet:21,9 dm2
Plocha kosatky:7,7 dm2
Plocha vratiplachty:14,2 dm2
Hmotnost:840 g
Ovládané funkce:LK, NP
Náročnost:S0/P1
.

Náhradní díly pro RC plachetnice University Club RTR 27MHz