RC loď přístavní remorkér Grimmershörn kit - stavebnice

RC loď přístavní remorkér Grimmershörn kit - stavebniceDoprava a poštovné zdarma!
RC loď přístavní remorkér Grimmershörn kit - stavebnice RC loď přístavní remorkér Grimmershörn kit - stavebnice RC loď přístavní remorkér Grimmershörn kit - stavebnice

Cena: 6460 Kč

DOPRAVA ZDARMA
Běžná maloobchodní cena: 7099 Kč

SKLADEM

RC modely Krick Modelltechnik

Popis zboží RC loď přístavní remorkér Grimmershörn kit - stavebnice

Stavebnice RC přístavního remorkéru Grimmershörn od firmy Krick. RC model člunu je vhodný i pro začínající lodní modeláře. Obsahuje plastový trup z ABS, dřevěné díly paluby a interiéru, lodní šroub s hřídelí, maketové díly a montážní příslušenství.

Remorkér Grimmershörn byl postaven v roce 1956/57 na loděnici Hansa v Kolíně nad Rýnem-Deutz a byl umístěn v přístavu Cuxhaven. Model byl postaven podle plánů loděnic a odpovídá roku 1957. Trup RC modelu je vyroben z kvalitního odolného plastu ABS, laserem přesně vyřezané dřevěné díly lícují do trupu a stavba je proto rychlá. Stavebnice byla vyrobena v Německu. Stavební návod je přizpůsoben pro začátečníky.

Stavebnice obsahuje výlisek trupu z ABS, sadu laserem řezaných překližkových dílů, lodní šroub s hřídelí, táhla, páku řízení, plastové maketové doplňky, čirý plast na zasklení kabiny, montážní příslušenství a manuál.

Konstrukce modelu remorkéru Grimmershörn je velmi jednoduchá, pro dokončení je potřeba mít lepidlo na ABS (DM-AD45, DM-AD23 apod.), modelářský nůž, barvy na lexan a potřebné nářadí. K dokončení je potřeba doplnit motor velikosti Speed 800, regulátor otáček, pohonnou baterii, nabíječ, minimálně 2 kanálovou RC soupravu, lepidla, barvy a základní nářadí.

Parametry zboží RC loď přístavní remorkér Grimmershörn kit - stavebnice

TypMaketa
Délka1038 mm
Šířka305 mm
Výška715 mm
 
Doporučená výbava pro dokončení stavebnice - není obsahem balení
Druh pohonuElektro
MotorDoporučen Speed 800
RC soupravaDoporučena 2 kanálová

Video ke zboží RC loď přístavní remorkér Grimmershörn kit - stavebnice

Položky související se zbožím RC loď přístavní remorkér Grimmershörn kit - stavebnice