RC loď Katja - stavebnice motorové jachty

RC loď Katja - stavebnice motorové jachtyNovinka!
RC loď Katja - stavebnice motorové jachty RC loď Katja - stavebnice motorové jachty

Cena: 1546 Kč

Běžná maloobchodní cena: 1699 Kč

SKLADEM

RC modely Krick Modelltechnik

Popis zboží RC loď Katja - stavebnice motorové jachty

Stavebnice RC modelu elegantní čtyřsedadlové motorové jachty Katja je určena pro začínající lodní modeláře. Stavebnice obsahuje 7 plastových dílů, dřevěné díly na stojánek, motorové lože a místo pro vložení palubní elektroniky. V balení je lodní šroub s hřídelí, kormidlo, volant, vlajka a drobné příslušenství.

Motorovou jachtu Katja od firmy Krick lze použít jako volně jezdící nebo s dálkovým ovládáním. Při volné jízdě se kormidlo nastaví do zatáčky a pouze se zapne motor - člun se pak obloukem vrátí zpět ke břehu. Pokud je člun Katja vybaven RC soupravou, tak se z jachty Katja stane všestranná loď a ideální model pro začátečníka.

Zajímavě řešení je použito pro nástavbu modelu. Paluba s kabinou jsou vyrobeny z jednoho kusu průhledného plastu, takže při stavbě odpadá komplikované řezání a lepení zadní oken. Nástavna se pouze se nabarví na určených místech a v místech oken se nechá čirá. Konstrukce RC člunu Katja je velmi jednoduchá, pro dokončení je potřeba mít lepidlo na ABS (DM-AD45, DM-AD23 apod.), modelářský nůž, barvy na lexan (HSPS006) a potřebné nářadí.

Stavebnici člunu Katja lze pojmout jako volně jezdící člun, který pohání elektromotor, pak stačí zakoupit stejnosměrný elektromotor řady 400, vhodnou baterii a vypínač. V tomto případě je potřeba mít k dispozici vhodnou vodní plochu aby nedošlo ke ztrátě lodi. Pokud se rozhodnete pro vybavení lodi RC soupravou, pak získáte hezký sportovní člun pro zábavu a pohodové ježdění.

Stavebnice RC jachty Katja obsahuje výliseky trupu a paluby z ABS a čirého plastu, sadu laserem řezaných překližkových dílů, lodní šroub s hřídelí, táhla, páka řízení, plastové maketové doplňky, montážní příslušenství, manuál. Je potřeba doplnit motor, regulátor, baterii, nabíječ, 2 kanálovou RC soupravu, lepidla, barvy a potřebné nářadí.

Parametry zboží RC loď Katja - stavebnice motorové jachty

TypMotorová jachta
TrupOFS
Délka520 mm
Šířka180 mm
Druh pohonuElektro
HmotnostPodle vybavení do cca 1100 g
 
Doporučená výbava - není součástí stavebnice
MotorDoporučen Speed 400
RC soupravaminimálně 2 kanálová

Položky související se zbožím RC loď Katja - stavebnice motorové jachty

Zákaznící, kteří si koupili RC loď Katja - stavebnice motorové jachty si zároveň také objednali: