RC loď Joysway Sea Rider Catamaran RTR - černý - včetně RC soupravy

Toto zboží je momentálně VYPRODANÉ a nelze ho objednat!

RC loď Joysway Sea Rider Catamaran RTR - černý - včetně RC soupravy
RC loď Joysway Sea Rider Catamaran RTR - černý - včetně RC soupravy RC loď Joysway Sea Rider Catamaran RTR - černý - včetně RC soupravy RC loď Joysway Sea Rider Catamaran RTR - černý - včetně RC soupravy RC loď Joysway Sea Rider Catamaran RTR - černý - včetně RC soupravy RC loď Joysway Sea Rider Catamaran RTR - černý - včetně RC soupravy RC loď Joysway Sea Rider Catamaran RTR - černý - včetně RC soupravy RC loď Joysway Sea Rider Catamaran RTR - černý - včetně RC soupravy RC loď Joysway Sea Rider Catamaran RTR - černý - včetně RC soupravy RC loď Joysway Sea Rider Catamaran RTR - černý - včetně RC soupravy RC loď Joysway Sea Rider Catamaran RTR - černý - včetně RC soupravy

Cena: 2780 Kč

Běžná maloobchodní cena: 2990 Kč

Zboží je momentálně vyprodané,
není možné ho objednat.

RC modely Joysway

Položky související s momentálně nedostupným zbožím RC loď Joysway Sea Rider Catamaran RTR - černý - včetně RC soupravy

Popis zboží RC loď Joysway Sea Rider Catamaran RTR - černý - včetně RC soupravy

Černý rychlostní katamarán Joysway Sea Rider Catamaran o délce 450mm je určen všem, kteří chtějí rychlý, obratný a stabilní RC model. RC set Offshore Sea Rider RTR je dodáván včetně RC soupravy. Model je osazen výkonným střídavým motorem s vodním chlazením, k uvedení člunu do provozu budete potřebovat jen pohonný akumulátor.

RC katamarán Joysway Sea Rider Catamaran je model, který se díky své velikosti a obratnosti vejde i na menší vodní plochy. Model má extrémně odolný laminátový trup s hotovou černo - žlutou povrchovou úpravou, ve kterém je na laminátové přepážce nainstalovaný vodou chlazený střídavý motor B2445 3000ot/V s regulátorem, který modelu dává maximální rychlost až 50 km/hod! Díly kormidla jsou vyrobena na přesných CNC strojích z eloxovaného hliníku modelu poskytují jak velkou přesnost řízení, tak i atraktivní vzhled. S RC lodí Joysway Off-Shore Sea Rider Catamaran je dodáván i dřevěný stojan pro údržbu. Ovládání RC setu Sea Rider RTR set zajišťuje dvoukanálový pistolový vysílač 27 MHz FM, palubní elektronika zahrnuje standardní dvoukanálový přijímač, vodou chlazený elektronický regulátor otáček 30 A chráněný proti proniknutí vody a 17 g mikroservo kormidla. Ovládání kormidla i otáček motoru je samozřejmě plně proporcionální.

Pro uvedení rychlostního RC katamaránu Joysway Sea Rider Catamaran do provozu budete potřebovat jen tříčlánkovou LiPol baterii s kapacitou cca 2000-2500mAh do modelu a tužkové baterie do vysílače.

Balení RC člunu Sea Rider obsahuje hotový model připravený k plavbě, náhradní lodní šroub, dvoukanálový pistolový vysílač, překližkový stojánek, samolepící pásku, Deans-T konektor, 2 imbusové kličky, gumový balónek, suchý zip na akumulátory a podrobný návod k obsluze.

Parametry zboží RC loď Joysway Sea Rider Catamaran RTR - černý - včetně RC soupravy

Délka450mm
Šířka130mm
Hmotnost600g
MotorStřídavý 3000ot/V - součástí balení
Servo18g - součástí balení
RegulátorStřídavý vodou chlazený 30A - součástí balení
RC soupravadvoukanálový pistolový vysílač 27 MHz FM
 
Doporučená výbava
 tříčlánková LiPol baterie s kapacitou cca 2000-2500mAh