RC letadlo RR Razzor - včetně motoru a serv

Toto zboží je momentálně VYPRODANÉ a nelze ho objednat!

RC letadlo RR Razzor - včetně motoru a servDoprava a poštovné zdarma!
RC letadlo RR Razzor - včetně motoru a serv RC letadlo RR Razzor - včetně motoru a serv RC letadlo RR Razzor - včetně motoru a serv RC letadlo RR Razzor - včetně motoru a serv RC letadlo RR Razzor - včetně motoru a serv RC letadlo RR Razzor - včetně motoru a serv RC letadlo RR Razzor - včetně motoru a serv RC letadlo RR Razzor - včetně motoru a serv RC letadlo RR Razzor - včetně motoru a serv RC letadlo RR Razzor - včetně motoru a serv RC letadlo RR Razzor - včetně motoru a serv RC letadlo RR Razzor - včetně motoru a serv RC letadlo RR Razzor - včetně motoru a serv RC letadlo RR Razzor - včetně motoru a serv

Cena: 3485 Kč

DOPRAVA ZDARMA
Běžná maloobchodní cena: 3790 Kč

Zboží je momentálně vyprodané,
není možné ho objednat.

RC modely Multiplex - MPX

Popis zboží RC letadlo RR Razzor - včetně motoru a serv

RC letadlo Razzor RR od firmy Multiplex je malý, rychlý a obratný závodní letoun o rozpětí 620 mm létající rychlostí přes 100 km/h. Model MPX Razzor RR je vyrobený z odolného Elaporu dodáván s kompletní výbavou včetně střídavého motoru, regulátoru, serv a LiPol akumulátoru.

Malý a dobře ovladatelný elektrolet Razzor RR (kód #264280) ve stylu rychlostních závodů v Renu je skvělou volbou pro ambiciózní piloty který si chce užít adrenalinový let. RC letoun Razzor je již v základu schopný létat rychlostí přes 100 kilometrů v hodině, kromě vysoké rychlosti si s ním můžete užít i plnou akrobaci.

Stavebnice modelu MPX Razzor RR (Receiver Ready) má tradičně perfektně zpracovanou konstrukci, osvědčenou již u ostatních modelů Multiplex. Pro perfektní vlastnosti ve vysokých rychlostech jakých je Razzor schopen je navíc odolný Elapor zpevněn uhlíkem.

Balení RC letadla Razzor obsahuje výkonný střídavý motor PERMAX BL-O 2316-1400 s vrtulí 7x6", regulátor otáček MULTIcont BL 15, mikroserv  MS-9004 a LiPol akumulátoru 3S 800mAh. Součástí balení je i kompletní potřebná bižuterie. Jediné co budete potřebovat je minimálně 4 kanálová RC souprava.

Parametry zboží RC letadlo RR Razzor - včetně motoru a serv

Rozpětí620 mm
Délka595 mm
Hmotnost300 g
Plocha9,1 dm²
Plošné zatížení33 g / dm
MotorPERMAX BL-O 2316-1400 - součástí balení
RegulátorMULTIcont BL 15 - součástí balení
Vrtule7x6" - součástí balení
ServaMS-9004 - součástí balení
AkumulátorLiPol 3S 800mAh - součástí balení
Maximální rychlostvětěí než 100 km/h
 
RC soupravaminimálně 4 kanálová - není součástí balení
Doba letucca. 6 min