RC letadlo Piper J-3 Cub 40 ARF

RC letadlo Piper J-3 Cub 40 ARFDoprava a poštovné zdarma!
RC letadlo Piper J-3 Cub 40 ARF RC letadlo Piper J-3 Cub 40 ARF RC letadlo Piper J-3 Cub 40 ARF RC letadlo Piper J-3 Cub 40 ARF RC letadlo Piper J-3 Cub 40 ARF RC letadlo Piper J-3 Cub 40 ARF RC letadlo Piper J-3 Cub 40 ARF RC letadlo Piper J-3 Cub 40 ARF RC letadlo Piper J-3 Cub 40 ARF RC letadlo Piper J-3 Cub 40 ARF RC letadlo Piper J-3 Cub 40 ARF

Cena: 6642 Kč

DOPRAVA ZDARMA
Běžná maloobchodní cena: 7299 Kč

SKLADEM

RC modely Hangar 9

Popis zboží RC letadlo Piper J-3 Cub 40 ARF

Model J-3 Cub ARF je model známého amerického letounu. Koncepce konstrukčního celodřevěného modelu zaručuje vysokou životnost při provozu i vynikající letové vlastnosti.

ARF polomaketa sportovního modelu J-3 Cub na motor .46. je vstupem do světa obřích modelů. Má lehkou a současně robusní celodřevěnou konstrukci, která zajišťuje modelu dlouhou životnost i vynikající letové vlastnosti. Nízké plošné zatížení je zárukou vynikajících letových vlastností a je předurčen i pro méně zkušené piloty. Je potažen kvalitní fólií UltraCote(r) , která svým zbarvením věrně napodobuje design originálu. Model je pro transport snadno demontovatelný a lze jej i velmi rychle připravit k letu. Dvojice hliníkových vzpěr je lehce odnímatelná a zajišťuje křídlo ve správné poloze. Model je skvělou volbou pro všechny ty kteří si chtějí pohodově zalétat.

Vlastnosti

  • Celodřevěná konstrukce

  • Laminátový motorový kryt s maketou motoru

  • Autentické barevné zbarvení J - 3 Cub

  • Jednoduchá montáž a demontáž

  • Maketový podvozek z ocelového drátu se zbarveným krytem

  • Nabarvené vzpěry křídla

  • Potah vysoce kvalitní fólií Oracover ®Hotový potažený trup, hotový potažená křídla se vzpěrami, potažené ocasní plochy, díly kabiny, kompletní podvozek s koly a ostruhou, laminátový kryt motoru, potřebné příslušenství, návod ke stavbě.

Parametry zboží RC letadlo Piper J-3 Cub 40 ARF

Rozpětí2032 mm
Délka1295 mm
Nosná plocha59,3 dm2
Plošné zatížení60 g/dm2
Letová hmotnost3,2 - 3,4 kg
Spalovací motor.40 - .52
Řízené funkcesměrovka, výškovka, křidélka, motor

Video ke zboží RC letadlo Piper J-3 Cub 40 ARF