RC letadlo Mini Apprentice S RTF SAFE - Mód 2

RC letadlo Mini Apprentice S RTF SAFE - Mód 2Novinka!Doprava a poštovné zdarma!
RC letadlo Mini Apprentice S RTF SAFE - Mód 2 RC letadlo Mini Apprentice S RTF SAFE - Mód 2 RC letadlo Mini Apprentice S RTF SAFE - Mód 2 RC letadlo Mini Apprentice S RTF SAFE - Mód 2 RC letadlo Mini Apprentice S RTF SAFE - Mód 2 RC letadlo Mini Apprentice S RTF SAFE - Mód 2 RC letadlo Mini Apprentice S RTF SAFE - Mód 2 RC letadlo Mini Apprentice S RTF SAFE - Mód 2 RC letadlo Mini Apprentice S RTF SAFE - Mód 2 RC letadlo Mini Apprentice S RTF SAFE - Mód 2 RC letadlo Mini Apprentice S RTF SAFE - Mód 2 RC letadlo Mini Apprentice S RTF SAFE - Mód 2 RC letadlo Mini Apprentice S RTF SAFE - Mód 2 RC letadlo Mini Apprentice S RTF SAFE - Mód 2 RC letadlo Mini Apprentice S RTF SAFE - Mód 2 RC letadlo Mini Apprentice S RTF SAFE - Mód 2 RC letadlo Mini Apprentice S RTF SAFE - Mód 2 RC letadlo Mini Apprentice S RTF SAFE - Mód 2 RC letadlo Mini Apprentice S RTF SAFE - Mód 2 RC letadlo Mini Apprentice S RTF SAFE - Mód 2 RC letadlo Mini Apprentice S RTF SAFE - Mód 2

Cena: 6369 Kč

DOPRAVA ZDARMA
Běžná maloobchodní cena: 6999 Kč

SKLADEM

RC modely HobbyZone

Popis zboží RC letadlo Mini Apprentice S RTF SAFE - Mód 2

Výborný RC model na dálkové ovládání pro začátečníky o rozpětí 1,2m, Mini Apprentice S RTF. Jednoduchá příprava k letu, RC souprava Spektrum DXe, střídavý motor a elektronika nainstalovány. Vše potřebné vč. baterií a nabíječe je v balení. Funkce SAFE, letové módy a tlačítko záchrany.


Chcete začít a nevíte jak? Právě vám je určen model, který je dodáván s nainstalovanou elektronikou a jednoduchým sestavením. Koncepce modelu je zcela podřízena požadavku na model který má vynikající letové vlastnosti, moderní elektroniku a která dokáže pomoci v začátcích. Pomoc elektroniky lze vypnout a model využít pro pokročilé létání.


Model je zhotoven z pevné a lehké pěnové hmoty Z-Foam, kompletní pohon a elektronika jsou nainstalovány, model je polepen obtisky. Řízeny jsou všechny základní funkce - motor, směrovka, výškovka a křidélka, řízena je i příďová noha podvozku. Model pohání střídavý motor 370BL 1300Kv, regulátor 18A. Serva jsou digitální. Pohonná baterie je LiPol 3S 1300mAh, nabíječ LIPol na 12V s automatikou a koncovkou do autozapalovače, je přiložen i síťový zdroj AC s koncovkou autozapalovače, pro možnost nabíjení modelu ze sítě 220V. Serva jsou nainstalována stejně jako přijímač AR636A SAFE.


Mini Apprentice S má inteligentní technologií SAFE™ (Sensor Assisted Flight Envelope), která maximálně zvyšuje bezpečnost letu a zajišťuje klidný let. Zároveň ale zachovává plnou řiditelnost modelu, takže pilot má pocit maximálního bezpečí. Nejnovější technologie pro bezpečnou výuku létání zajišťuje nejen klidný stabilní let (AS3X), ale má i funkci pro uvedení modelu do vodorovného letu tlačítkem. Pokud se začátečník dostane do nestabilní polohy, stačí zmáčknout tlačítko a model sám přejde do vodorovné polohy. Po puštění tlačítka dojde ihned k obnovení manuálního řízení.

K řízení lze zvolit jeden ze tří letových módů.

 • Mód Začátečník, má omezen náklon výškovkou a křidélky, při puštění pák do neutrálu se model ustálí ve vodorovné poloze, otáčky motoru jsou regulovány podle stoupání nebo klesání a je zde i asistence při startu a přistání.

 • Mód Pokročilý, větší náklon při řízení, jsou omezeny extrémní letové polohy. Je zde již velká volnost řízení a minimální korekce letu.

 • Mód Expert je bez omezení letových poloh.Vlastnosti

 • Technologie SAFE™ nabízí vysokou míru bezpečnosti

 • Okamžitá obnova letu s režimem Tlačítko Panika

 • Letové režimy Začátečník, Pokročilý, a Zkušený pro rychlou výuku

 • Řízeny jsou funkce plyn, směrovka, výškovka a křidélka

 • LiPol akumulátor 11,1 V 1300 mAh pro dlouhou dobu letu

 • Rázuvzdorná odolná konstrukce z materiálu Z-Foam™

 • Obsahuje vysílač Spektrum™ DXe 2,4GHz DSMX®

 • Nainstalována kompletní elektronika se střídavým motorem a regulátorem

 • Rychlá a jednoduchá montáž

 • Tříkolý podvozek s řiditelným příďovým kolem

 • Volitelně je možné zakoupit plováky HBZ7390

 • Vše co potřebujete k letu je obsaženo v balení

.

Parametry zboží RC letadlo Mini Apprentice S RTF SAFE - Mód 2

Rozpětí1220 mm
Délka869 mm
Letová hmotnost735 g
Nosná plocha22 dm2
Plošné zatížení33,4 g/dm2
Elektro pohon370 Brushless Outrunner 1300Kv
Vrtule8.25 x 5.5
Kužel34mm
VysílačSpektrum DXe 2,4 GHz DSMX
PřijímačSpektrum AR636A DSMX
BaterieLiPol 1300 mAh 3S

Video ke zboží RC letadlo Mini Apprentice S RTF SAFE - Mód 2