RC letadlo Meridian 10cc ARF

RC letadlo Meridian 10cc ARFDoprava a poštovné zdarma!

Cena: 6460 Kč

DOPRAVA ZDARMA
Běžná maloobchodní cena: 7099 Kč

SKLADEM

RC modely Hangar 9

Popis zboží RC letadlo Meridian 10cc ARF

Sportovní model od Hangar 9 Meridian je elegantní akrobatický model, pro nácvik základní akrobacie. Možnost volby pohonu spalovacím benzínovým či nitro motorem nebo elektromotorem. Možnost pohonu benzínovým motorem 10 ccm (EVOE10GX) a tím výrazné slevnění provozu.

Sportovní model od Hangar 9 Meridian je elegantní akrobatický model, určený nejen pro nácvik základní akrobacie. Možnost volby pohonu spalovacím benzínovým či nitro motorem nebo elektromotorem. Nově je nabídnuta možnost pohonu benzínovým motorem Evolution 10 ccm (EVOE10GX) s velmi levným provozem.


Začínající piloti mohou získat nové zkušenosti z provozu s benzínovým motorem, jehož hlavní výhodou je spolehlivější chod a velmi výrazné úspory provozních nákladů ve srovnání se žhavícími motory. Nezanedbatelný je i čistší provoz benzinových motorů, které nenechávají na modelu nepříjemné olejové skvrny.


Klasická konstrukce modelu Meridian z balzy a překližky činí model velmi lehkým a odolným. Povrchová úprava nažehlovací fólií Ultracote s nápadným zbarvením včetně odpovídající povrchové úpravě kapotáže motoru a krytů kol. Kabina je vybavena sympatickým pilotem a přístrojovou deskou.


Díky pevnému tříkolovému uspořádání podvozku s řiditelnou příďovou nohou máte zaručeno bezpečné pojíždění, stabilní a skvěle řiditelný start a přistání jako po lince, beze změn směru při dojezdu. Užijete si pocit bezpečného řízení, který u ostruhového uspořádání podvozku nenajdete. Dvoudílné křídlo má nespornou výhodu ve skladnosti a přepravě, pevnost je díky hliníkové spojce křídla vynikající. Rychlá montáž je samozřejmostí.


Velký odnímací kryt na trupu odkryje po sejmutí velký prostor, který oceníte při přístupu k elektronice, baterii, či nádrži. U elektro verze rychle vyměníte baterii. Křídlo je vybaveno vztlakovými klapkami pro snížení rychlosti letu při vzletu a přistání.

Vlastnosti

  • Navrženo pro benzínový motor Evolution 10ccm

  • Klapky sníží rychlost letu pro bezpečný start i přistání

  • Tříkolový podvozek dává modelu skvělé vlastnosti při vzletu i přistání

  • Potah vysoce odolnou fólií UltraCote s hotovým zbarvením

  • Pevný podvozek pro snadnou přepravu

  • Velký kryt trupu pro rychlý přístup k RC zařízení a baterii

  • Laminátový kryt motoru a aerodynamické kryty kol jsou nabarveny

  • Elektro verze má připraveno kompletní montážní příslušenství

  • Dvoudílné křídlo se nasouvá na spojku křídlaBalení obsahuje hotový potažená trup, křídla a ocasní plochy. Nabarvené kryty kol, kryt motoru, motorové lože pro benzinový motor Evolution 10 ccm, hliníkovou spojku křídel, podvozek, podvozková kola, vrtulový kužel, překližkové díly pro montáž nádrže nebo pohonného LiPol akumulátoru, palivovou nádrž o objemu 320 ml, sadu táhel, drobné příslušenství a arch samolepek. Obrázkový návod ke stavbě.

Parametry zboží RC letadlo Meridian 10cc ARF

Rozpětí1752 mm
Délka1400 mm
Letová hmotnost3200-3700 g
Nosná plocha56,8 dm2
Plošné zatížení56-65 g/dm2
Elektro pohonPower 46
Spalovací motor10ccm benzín, .62 - .72 4T, .52 - .61 2T
RC souprava5+ kanálová
Serva7x Standardní (6x Elektro)
Těžiště84-96mm od náběžné hrany
Vrtule12x6 - 13x6 (10cc), 14x7E (EP)
Kužel57 mm
KlapkyAno

Video ke zboží RC letadlo Meridian 10cc ARF