RC letadlo Fling RC házedlo ARF 1240mm

RC letadlo Fling RC házedlo ARF 1240mmNovinka!

Cena: 2129 Kč

Běžná maloobchodní cena: 2290 Kč

Zboží je momentálně vyprodané,
není možné ho objednat.
Dlouhodobě nedostupné.
Momentálně nemáme informaci kdy bude opět dostupné.

RC modely Great Planes

Popis zboží RC letadlo Fling RC házedlo ARF 1240mm

RC házedlo o rozp. 1240mm. Laminátový trup s uhlíkovým ocasním nosníkem a konstrukční nosné plochy s potahem fólií MonoKote. Ovládaná směrovka a výškovka, dodáváno s gumicukem.

Malé RC házedlo Fling je ideálním společníkem pro víkendové relaxační létání, výpravy do přírody s modelem a malým baťůžkem. Nepochybujeme, že vás tenhle roztomilý model, který k letu připravíte doslova za pár hodin chytne za srdce. A nebojte se, že vás budou bolet ruce nebo si pohmoždíte rameno při házení - součástí stavebnice je i malý gumicuk, který zastane všechnu námahu za vás!
ARF stavebnice RC házedla s laminátovým trupem s uhlíkovým ocasním nosníkem a konstrukčními nosnými plochami.
Trup je typické "házedlové" konstrukce s laminátovou trupovou gondolou s odnímacím krytem kabiny a ocasním nosníkem z uhlíkové trubky. Překližkové lože pro serva směrovky a výškovky je již vlepeno v prostoru kabiny, kormidla jsou ovládána lankovými náhony pro dosažení minimální hmotnosti a přesného chodu.
Jednodílné křídlo potažené nažehlovací fólií je klasické konstrukce s balsovými žebry a tuhým potahem torzní skříně. K trupu se křídlo upevňuje gumovými oky. Pokud chcete mít Flinga skladnějšího, nebude problém (samozřejmě za cenu mírného zvýšení hmotnosti) ponechat křídlo dělené se spojkou ze 4 mm ocelového drátu.
Ocasní plochy jsou deskové potažené nažehlovací fólií.
Pro ovládání modelu budete potřebovat nejméně dvoukanálovou RC soupravu. Serva vyhoví běžná 9-10 g mikroserva s tahem nad 1 kg.cm, jako jsou HS-55 nebo HS-65HB.
Pro napájení přijímače a serv dobře vyhoví NiMH čtyřčlánek 350 mAh
Stavebnice obsahuje: laminátový trup modelu s uhlíkovým ocasním nosníkem, konstrukční křídlo a ocasní plochy potažené nažehlovací fólií, sadu příslušenství, gumicuk s cívkou a praporkem a návod
Rozpětí [mm]1240
Délka [mm]800
Hmotnost [g]195 - 215
Plocha křídla [dm2]18.4
Ovládané funkceS,V
Stavební náročnostS2
Náročnost pilotážeP1

Doporučené RC vybavení:
"600"
Rx akumulátor4,8 V KAN 350 mAh
Serva2x HS-55
RC soupravamin. 2 kanály
.