RC letadlo Duet RTF 2.4GHz

RC letadlo Duet RTF 2.4GHzDoporučujeme - náš tip!
RC letadlo Duet RTF 2.4GHz RC letadlo Duet RTF 2.4GHz RC letadlo Duet RTF 2.4GHz RC letadlo Duet RTF 2.4GHz RC letadlo Duet RTF 2.4GHz RC letadlo Duet RTF 2.4GHz RC letadlo Duet RTF 2.4GHz RC letadlo Duet RTF 2.4GHz RC letadlo Duet RTF 2.4GHz RC letadlo Duet RTF 2.4GHz RC letadlo Duet RTF 2.4GHz RC letadlo Duet RTF 2.4GHz RC letadlo Duet RTF 2.4GHz RC letadlo Duet RTF 2.4GHz RC letadlo Duet RTF 2.4GHz RC letadlo Duet RTF 2.4GHz RC letadlo Duet RTF 2.4GHz RC letadlo Duet RTF 2.4GHz RC letadlo Duet RTF 2.4GHz RC letadlo Duet RTF 2.4GHz RC letadlo Duet RTF 2.4GHz RC letadlo Duet RTF 2.4GHz RC letadlo Duet RTF 2.4GHz RC letadlo Duet RTF 2.4GHz RC letadlo Duet RTF 2.4GHz RC letadlo Duet RTF 2.4GHz RC letadlo Duet RTF 2.4GHz

Cena: 1819 Kč

Běžná maloobchodní cena: 1999 Kč

SKLADEM

RC modely HobbyZone

Popis zboží RC letadlo Duet RTF 2.4GHz

Dvoumotorák DUET od firmy Hobby Zone je revoluční malé RC letadlo pro začátečníky o rozpětí 523 mm. Díky využití technologie "Virtual instructor", tedy inteligentního elektronického vituálního letového asistenta, je řízení velmi jednoduché a bezproblémové i pro úplné začátečníky. Součástí balení modelu Duet RTF je vše potřebné včetně RC vysílače 2,4GHz, LiPol akumulátoru a nabíječe.

RC model Duet je kompletně sestaven a připraven k letu. Pohonný LiPol akumulátor o kapacitě 150 mAh se nabíjí přímo ve vysílači, sada 4 ks alkalických AA baterií do vysílače je součástí balení. RC letoun Duet je vyroben z odolné pěnové hmoty a má odnímací podvozek pro možnost přestání do trávy, pohání jej dva stejnosměrné mikro motory, řízení vysílačem v pásmu 2.4 GHz. Na modelu ovládáte výškovku, otáčky motoru a zatáčení. Zatáčení je na modelu zajištěno ubíráním otáček jednoho motoru a zvyšováním otáček druhého - model je díky tomu odolnější proti poškození aniž by to omezovalo letové vlastnosti RC letadla.

Model Duet sám o sobě létá velmi stabilně a je výborně ovladatelný, v čemž mu pomáhá i dvojice protiběžných vrtulí. Čím je ale model Duet mimořádný je elektronický letový asistent Virtual instructor, který  je integrovaný přimo do elektroniky v modelu. Tento systém umí přivést model do stabilní letové polohy při ztrátě orientace nebo v nezvladatelném letovém režimu, pouhým puštěním páky řízení do neutrální polohy. Systém také zjednodušuje start a přistání. Takovou pomoc při létání uvítá každý začátečník, který v počátcích výuky řízení snadno ztratí orientaci modelu.

Hlavní vlastnosti Duet RTF 2,4GHz

  • Vše, co potřebujete k letu, je součástí balení
  • Vysílač v pásmu 2.4 GHz bez rušení s vestavěným nabíječem
  • Zářivé zbarvení pomáhá v orientaci během letu
  • 3-kanálový ovladač pro bezpečné řízení
  • Technologie Virtual Instruktor™ pomáhá čelit účinkům větru a turbulence
  • Odolná a lehká konstrukce pomáhá předcházet poškození při nárazu
  • Tichý provoz, díky odnímatelnému podvozku lze přistávat i do trávy
  • Nabíjecí LiPol akumulátor 3.7 V 150 mAh
  • Obsahuje 4 ks AA baterie pro napájení vysílače

Parametry zboží RC letadlo Duet RTF 2.4GHz

Rozpětí523 mm
Délka368 mm
Letová hmotnost38 g
Elektro pohon7 mm (x2)
RC souprava2,4 GHz
Baterie3,7V 150mAh 1S LiPol
NabíječkaIntegrovaná ve vysílači
Vrtule4.75 x 2.5 levá + pravá
Speciální výbavastabilizační systém Virtual Instructor™ Technology

Video ke zboží RC letadlo Duet RTF 2.4GHz

Položky související se zbožím RC letadlo Duet RTF 2.4GHz