RC jachta Saint Tropez RTR

Toto zboží je momentálně VYPRODANÉ a nelze ho objednat!

RC jachta Saint Tropez RTRDoprava a poštovné zdarma!
RC jachta Saint Tropez RTR RC jachta Saint Tropez RTR RC jachta Saint Tropez RTR RC jachta Saint Tropez RTR RC jachta Saint Tropez RTR RC jachta Saint Tropez RTR RC jachta Saint Tropez RTR RC jachta Saint Tropez RTR RC jachta Saint Tropez RTR RC jachta Saint Tropez RTR RC jachta Saint Tropez RTR RC jachta Saint Tropez RTR

Cena: 3390 Kč

DOPRAVA ZDARMA
Běžná maloobchodní cena: 3690 Kč

Zboží je momentálně vyprodané,
není možné ho objednat.

RC modely Hobby engine

Položky související s momentálně nedostupným zbožím RC jachta Saint Tropez RTR

Popis zboží RC jachta Saint Tropez RTR

Luxusní motorová jachta Saint Tropez je kompletní set plně sestavené elegantní RC lodě o délce 670mm vybavené výkonným motorem Speed 540 s regulátorem otáček, akumulátoru s nabíječem a RC soupravy 27 MHz. Jediné co budete pro zprovoznění RC jachty Saint Tropez jsou tužkové baterie do vysílače.

Maketa luxusní motorové jachty v měřítku 1:20 určené pro rekreační poježdění je poháněna stejnosměrným motorem řady 540 s kovovým dvoulistým lodním šroubem. Směr jízdy je ovládán celokovovým kormidlem umístěným na dně lodi bezprostředně za lodním šroubem pro zajištění maximální účinnosti. Jak rychlost jízdy tak zatáčení je ovládáno samozřejmě plně proporcionálně.

Ovládání RC lodě Saint Tropez zajišťuje dvoukanálový vysílač 27 MHz s trimy a přepínači smyslu výchylek pro snadné nastavení. Pro ovládání kormidla slouží standardní servo, otáčky motoru řídí jednosměrný elektronický regulátor. Krystaly ve vysílači i přijímači jsou výměnné, takže můžete v případě potřeby provozní frekvenci lodi měnit. Vysílač poskytuje bezpečný dosah signálu kolem 120 metrů, takže se při plavbě nemusíte obávat že se loď dostane mimo dosah povelů z vysílače.

Snadný přístup k motoru, akumulátoru a přijímači zajišťuje odnímací horní část nástavby, servo kormidla je přístupné po sejmutí zadní paluby.

Pro pohon RC lodě Saint Tropez je s modelem dodávána sedmičlánková akumulátorová sada NiMH 8,4 V o kapacitě 2000 mAh. K jejímu nabíjení je s RC lodí dodáván síťový nabíječ 500 mA. Pro napájení vysílače budete potřebovat osm tužkových baterií nebo akumulátorů (nejsou součástí RC setu).

RC set obsahuje hotový model Saint Tropez připravený k plavbě, dvoukanálový vysílač 27 MHz, pohonný akumulátor 8,4 V/2000 mAh, síťový nabíječ pro pohonný akumulátor, plastový stojánek a podrobný návod k obsluze.


Parametry zboží RC jachta Saint Tropez RTR

Délka [mm]670
Šířka [mm]215
Výška [mm]400
MotorSpeed 540
AkumulátorNiMH 8,4 V/2000 mAh - součástí balení
Nabíječsoučástí balení
RC souprava27HMz