Sleva Model Hobby 2015Vážení zákazníci,

ve dnech 8. až 11. října 2015 bude v Praze v Letňanech probíhá velký modelářský veletrh Model Hobby 2015, kde si můžete podrobně prohlédnout bohatou nabídku RC modelů. Veletrh Model Hobby 2015 je již 24 ročník tohoto populárního veletrhu v Pražském veletržním areálu PVA Letňany, úzce zaměřeného na modelářství a hobby.

Obchod www.Modelařina.cz se veletrhu Model Hobby 2015 jako vystavující nezúčastní, ale u příležitosti konání veletrhu Hodel Hobby 2015 Vám nabízíme mimořádnou 'veletržní' slevu 100Kč na objednávky nad 2000 Kč. Pokud tedy nechcete tak nemusíte jezdit do Prahy na ModelHobby 2015 jen kvůli tomu, abyste získali veletržní slevu. Slevu získáte jednoduše přímo v pohody svého domova.

Co musíte udělat pro nákup se veletržní slevou?

Pro získání slevy 3% z ceny na RC modely i příslušenství stačí jen při dokončování objednávky zadat kód MODELHOBBY2015 (psáno velkými písmeny bez mezer) do políčka pro zadání slevového kupónu. Pro uplatnění slevy musí být hodnota objednaného zboží vyšší než 2000 Kč. Sleva na nákup Vám bude z celkové hodnoty objednávky okamžitě odečtena. Upozorňujeme že veletržní sleva se nevztahuje na poštovné, poštovné je účtováno podle celkové výše objednávky po odečtení slevy. Sleva platí i na objednávky uskutečněné po internetu, u kterých bude zvolen osobní odběr zboží v naší prodejně.

Abyste si mohli zboží případně v klidu na veletrhu Model Hobby prohlédnout a promyslet nákup tak u nás můžete za speciální veletržní ceny nakoupit až do pondělí 12. října 2015.