Náhradní díly k RC modelům

K námi prodávaným RC letadlům, RC autům, RC vrtulníkům i dalším modelům nabízíme kompletní sortiment náhradních dílů. Z důvodu zachování přehlednosti nabídky zboží jsou v našem internetovém obchodě ale uvedeny jen ty nejdůležitější nebo nejčastěji poškozované náhradní díly k našim modelům.

Pokud potřebujete některý náhradní díl pro RC model který zde nemáme uveden tak nás prosím kontaktujte, rádi Vám ho dodáme. Pro lepší orientaci v tom jaký konkrétní díl potřebujete je nejlepší, pokud nám spolu s názvem modelu napíšete přímo originální kódy náhradních dílů které potřebujete. Ve většině případů bývá seznam všech náhradních dílů spolu s jejich kódy součástí originálního návodu od modelu. Ale i v případě že již návod nemáte tak nevadí, jen může být složitější správně identifikovat potřebný díl.

Upozornění - nabízíme náhradní díly pouze na RC modely od výrobců jejichž zboží prodáváme. Pokud hledáte náhradní díl k modelu, který přímo nenabízíme a nenabízíme od něj ani žádné jiné zboží tak Vám pravděpodobně nebudeme moci vhodný díl nabídnout.