HB/HPI D812 stavebnice

Toto zboží je momentálně VYPRODANÉ a nelze ho objednat!

HB/HPI D812 stavebniceDoprava a poštovné zdarma!
HB/HPI D812 stavebnice HB/HPI D812 stavebnice HB/HPI D812 stavebnice HB/HPI D812 stavebnice HB/HPI D812 stavebnice HB/HPI D812 stavebnice HB/HPI D812 stavebnice

Cena: 11950 Kč

DOPRAVA ZDARMA
Běžná maloobchodní cena: 12990 Kč

Zboží je momentálně vyprodané,
není možné ho objednat.

RC modely HPI Racing

Popis zboží HB/HPI D812 stavebnice

Stavebnice 1:8 Buggy pro 3,5ccm spalovací motor. Model je Mistr USA (ROAR) pro rok 2012 a na Mistroství světa 2012 obsadily 2 a 3 pozici ve finále. Sada obsahuje stavebnice a nelakovanou karoserii bez motoru, disků, gum, motoru a elektr.

Model D812 je špičkový závodní podvozek což dokazují výsledky z mezinárodních závodů. Je určen převážně pro sportovní využití, ale stejně tak může být použit pro rakreační ježdění pro které má velké rezervy. Vzhledem ktomu, že model je od samého začátku konstruován pro využití na závodních tratích je kladem vysoký důraz na mechanickou odolnost včech dílů a výborné jízdní vlastnosti. Zákaldem podvozku je šasi vyrobené z tvrzeného duralu doplněné plastovými prahy. Všechna kola jsou nezávisle zavěšena na spodních lichoběžníkových ramenech, která jsou stejně, jako domečky diferenciálů, rc box apod. vyrobeny z plastů plněných skelným vláknem, takže vynikají vysokou pevností. Ramena jsou navíc pro zvýšení pevnosti a tuhosti doplněné horními "destičkami", které kryjí standardní odlehčení. Přední i zadní závěsy kol jsou hliníkové. O odpružení se stará čtveřice velkoobjemových celokovových tlumičů s vinutými pružinami a skrutné stabilizátory na přední a zadní nápravě. Podvozek je kompletně osazen kuličkovými ložisky, geometrie je nastavitelná ve všech bodech pro co nejoptimálnější nastavení jízdních vlastností. Trojice planetových diferenciálů má kovové převody.

Model je dodáván, jako stavebnice s čirou karosérií. Součástí NENÍ motor, kola a elektronika

Délka [mm]480
Šířka [mm]310
Rozvor [mm]327

Náhradní díly pro HB/HPI D812 stavebnice


Příslušenství pro HB/HPI D812 stavebnice