Házedlo Fox - modré

Toto zboží je momentálně VYPRODANÉ a nelze ho objednat!

Házedlo Fox - modré
Házedlo Fox - modré Házedlo Fox - modré

Cena: 280 Kč

Běžná maloobchodní cena: 289 Kč

Zboží je momentálně vyprodané,
není možné ho objednat.

RC modely Multiplex - MPX

Popis zboží Házedlo Fox - modré

Modro bílé házedlo Fox "Pelikán" od firmy Multiplex je skvěle létající nerozbitné skládací házedlo z pěnového materiálu Elapor s rozpětím 500 mm. Zkušenější modeláři mohou házedlo využít i pro základ malého obratného RC modelu.

Házedlo Multiplex Fox si jako malý "Baby Easy Glider" zachovává eleganci velkých RC větroňů firmy Multiplex stejně jako tradičně výborné letové vlastnosti. Model Fox připravíte k letu během půl minuty i bez jakýchkoliv zkušeností nebo speciálního vybavení - stačí zasunout křídlo a vodorovnou ocasní plochu do výřezů v trupu. Pak už stačí jen Foxe hodit a on už letí. Díky nezdolné houževnatosti a "gumovému" charakteru EPP pěny ze které je Fox vyroben vám nebo vašim ratolestem dá dost velkou práci jej zničit.

Stavebnice házedla Fox obsahuje výlisky trupu, křídla a vodorovné ocasní plochy z pěnového EPP (Elaporu). Model je dodáván s modrým trupem a bílými křídly s potiskem firmy Pelikán, v nabídce je i model Fox v oranžovém zbarvení.

Pokud bude u házedla Multiplex Fox třeba menší doladění kluzu, můžete si pomoci opatrným přihnutím ocasní části trupu nahoru nebo dolů. Zátěž je v případě potřeby možno umístit pod výlisek kabiny Foxe - lze jej sejmout opatrným vypáčením tenkým plochým předmětem (např. pilník na nehty, dřívko z nanuka) zasunutým do spáry na boku.

Parametry zboží Házedlo Fox - modré

Rozpětí500 mm
Délka475 mm
Hmotnost40 g