Autodráha Real FX Artificial Intelligence Racing System

Autodráha Real FX Artificial Intelligence Racing SystemNovinka!Doprava a poštovné zdarma!
Autodráha Real FX Artificial Intelligence Racing System Autodráha Real FX Artificial Intelligence Racing System Autodráha Real FX Artificial Intelligence Racing System Autodráha Real FX Artificial Intelligence Racing System Autodráha Real FX Artificial Intelligence Racing System Autodráha Real FX Artificial Intelligence Racing System Autodráha Real FX Artificial Intelligence Racing System Autodráha Real FX Artificial Intelligence Racing System Autodráha Real FX Artificial Intelligence Racing System

Cena: 3639 Kč

DOPRAVA ZDARMA
Běžná maloobchodní cena: 3999 Kč

Zboží je momentálně vyprodané,
není možné ho objednat.
Krátkodobě nedostupné.
Mělo by být opět dostupné cca do 14 dnů

autodráhy Real FX

Popis zboží Autodráha Real FX Artificial Intelligence Racing System

Autodráha s RC auty s volným pohybem po trati Real FX Artificial Intelligence Racing System je novinkou pro vášnivé závodníky, která zaujme především propracovanou inteligencí řízení a možnostmi nastavení závodů. Auta s opto senzory, ježdění Single a Multi-player, virtuální nebezpečí na trati, měření kol a skvělá auta.

Real FX využívá umělé inteligence (AI), která vám pomůže se zvládnutím závodního auta, stejně jako byste závodili na skutečné dráze. Každý vůz obsahuje dva opto senzory, které čtou trať v reálném čase. AI provádí výpočty až 200x za sekundu pro pomoc při řízení. Procvičte dokonale své dovednosti při předjíždění, natrénujte a buďte nejlepším jezdcem v závodě! Přesné měření závodů. Vyberte si ze čtyř různých režimů. V režimu Samostatný závod může více jezdců závodit na čas. Pro skutečný reálný herní zážitek vyzvěte přátele a rodinu a závoďte v módu Šampionát. Budete potřebovat všechny své dovednosti, abyste zůstali na trati a vyhli se ropným skvrnám, prasklým pneumatikám a dalším nebezpečím! Mód Jednoho hráče umožňuje závodění proti autu řízeném automaticky v "Tempo auto módu". Stačí si vybrat ten mód, který vás bude bavit.

Systém autodráhy Real FX byl navržen tak, aby byl kompatibilní pro další možné upgrade. Karoserii auta lze snadno vyměnit, handset obsahuje paměťový slot pro nahrání budoucí hry! Přidejte další auta a rozšřte své možnosti při budování trati s řadou originálního Real FX příslušenství, které je mezi volitelnými díly.

Poprvé v historii závodění modelů aut, byl poměrově realisticky nastaven rozsah rychlostí až do 280 km/hod. Modelováno během skutečného provozu. Nejsou zde žádné drážky, žádné jízdní pruhy. Plně proporcionální mechanismus řízení vám dává plnou kontrolu nad řízením aut. Real FX je bránou do zcela nového světa závodění. Toto je budoucnost, můžete načíst nový software do systému, stavět nové tratě, využívat nové technologie.

Materiál trati je z PVC, který byl vybrán pro svou vysokou pevnost, pružnost a chemickou odolnost. Zároveň je lehký a skladný s optimálním množstvím tření pro pneumatiky, které mají dobrou přilnavost a zároveň příznivcům draftu umožňují ježdění smykem.

  • Nastaveno za 2 minuty, závod měřen v sekundách
  • Závod non-stop na až 4 hodiny
  • Má více variant tratí,než jakýkoli jiný systém (40+)
  • AI navádění vám pomůže řídit jako profík
  • Zapnutí virtuálního nebezpečí na trati
  • Závod v módu AI Pace proti automatickému soupeři
  • Časy kol s přesností na 1/100 sekundy


Set obsahuje 2 x AI RC auta, 2 x AI RC ovladače, 20 x Real FX Traťové senzory, návod k použití. Nutno dokoupit: 6 x AAA a 6 x AA baterie (není součástí balení).

Video ke zboží Autodráha Real FX Artificial Intelligence Racing System